Board index EP u Fudbalu Nemačka 2024

Европско првенство у фудбалу - Њемачка 2024

Који су домети српске репрезентације на Еуру 2024?

Елиминација у групној фази
37
57%
Елиминација у осмини финала
14
22%
Елиминација у четвртфиналу
7
11%
Полуфинале
1
2%
Финале
0
No votes
Титула
6
9%
 
Total votes : 65

Re: Европско првенство у фудбалу - Њемачка 2024

Postby Tileoleo » 16 May 2024, 23:33

grobar_Zvornik wrote:


Црна земља. Али да сачекамо, били су црна земља и 2002. :biggrin:

То је то у суштини али ми је чудно како није звао Мусу Дијабија, момак је покидао сезону. Кефрен је исто могао да буде позван ал добро.

Едит - испаде ово црна земља двосмислено сад јер су Французи у питању :laugh: јебига

Да и видимо сјајно васкрснуће Мендија, једно време је био по трибинама Бернабеуа, сада је опет у 11 тамо а ево на крилима тога му је стигло и прво првенство са петловима.
User avatar
Tileoleo
 
Posts: 3532
Joined: 04 Mar 2017, 00:00

Re: Европско првенство у фудбалу - Њемачка 2024

Postby fighter » 17 May 2024, 17:53

Tileoleo wrote:Могао је Бранта да убаци уместо Бајера нпр. не би погрешио. Мада да, огромна је гужва напред, треба то све распоредити. Баш ме занима ко ће му играти нападача, Фулкгруг или Хаверц, контам да ће са једним да изађе а Сане и Мусијала да буду са стране.

Грос је богами одличан и напред као и назад, он је један од најбољих асистената у ПЛ ове сезоне, типа има 10 или 11 асиста. Сјајан играч ал вероватно ће са клупе да крене, видећемо.


Slazemo se za Bajera.
Sto se Grosa tice ipak je on tu ispred Branta jer je bolji defanzivac. Brant je napadacki potentniji i kreativniji.
Uglavnom njima je vezni red najjaci dio tima i najmanji problem pa sebi mogu priustiti i da Branta ne zovu. Ovo je vjerovatno posljednje veliko takmicenje za Nojera, Milera i Krosa.
User avatar
fighter
 
Posts: 2594
Joined: 31 Mar 2016, 11:00

Re: Европско првенство у фудбалу - Њемачка 2024

Postby grobar_Zvornik » 17 May 2024, 20:36

Колико овај човјек нема среће у каријери...

Branitelj naslova europskog nogometnog prvaka, reprezentacija Italije, jedan od suparnika Hrvatske u skupini B, na ovogodišnjem će Euru u Njemačkoj (14. lipnja - 14. srpnja) biti bez ofenzivnog veznjaka Nicola Zaniola.

Razlog je ozljeda stopala koju je zadobio u susretu pretposljednjeg kola engleskog prvenstva između Aston Ville i Liverpoola u ponedjeljak (3-3).

Zaniolo, koji je ovu sezonu proveo na posudbi u Aston Villi iz Galatasaraya, protiv Liverpoola je u igru ušao u 65. minuti samo da bi 14 minuta kasnije morao biti zamijenjen.

Naknadnim pregledima ustanovljeno je kako se radi o težoj ozljedi zbog koje će Zaniolo izbivati s travnjaka najmanje mjesec dana.
Zbog teške ozljede, tada su u pitanju bili ligamenti koljena, Zaniolo je propustio i prošli Euro prije tri godine.

Hrvatska i Italija igrat će u 3. kolu skupine 24. lipnja u Leipzigu. U skupini B su još Španjolska i Albanija.
"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

32 ГОДИНЕ ПОНОСНА И СЛАВНА!
User avatar
grobar_Zvornik
 
Posts: 32276
Joined: 26 Oct 2013, 23:24

Re: Европско првенство у фудбалу - Њемачка 2024

Postby grobar_Zvornik » 18 May 2024, 12:17

ŠIRI SPISAK ŠVAJCARSKE

Golman: Jan Zomer (Inter), Gregor Kobel (Borusija Dortmund), Paskal Lorec (Lucern), Ivon Mvogo (Lorijan), Marvin Keler (Jang Bojs)

Odbrana: Manuel Akanđi (Mančester Siti), Orel Amenda (Ajntraht Frankfurt), Niko Elvedi (Borusija Menhengladbah), Ulises Garsija (Marselj), Albijan Hajdari (Lugano), Kevin Mbabu (Augzburg), Brajan Oko (Salcburg), Bećir Omeragić (Monpelje), Rikardo Rodrigez (Torino), Fabijan Šer (Njukasl), Leonidas Stergiju (Štutgart), Silvan Vidmer (Majnc), Sedrik Cajsiger (Volfzburg).

Vezni red: Mišel Ebišer (Bolonja), Uran Bislimi (Lugano), Remo Frojler (Bolonja), Ardon Jašari (Lucern), Fabijan Rider (Ren), Vinsent Sjero (Tuluz), Filip Ugrinić (Jang Bojs), Granit Džaka (Bajer Leverkuzen), Denis Zakarija (Monako), Stiven Cuber (AEK)

Napad: Zeki Amduni (Barnli), Kvadvo Dua (Ludogorec), Brel Embolo (Monako), Žoel Monteiro (Jang Bojs), Den Endoj (Bolonja), Noa Okafor (Milan), Džerdan Šaćiri (Čikago), Renato Stefan (Lugano), Ruben Vargas (Augzburg), Andi Zećiri (Genk)
"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

32 ГОДИНЕ ПОНОСНА И СЛАВНА!
User avatar
grobar_Zvornik
 
Posts: 32276
Joined: 26 Oct 2013, 23:24

Re: Европско првенство у фудбалу - Њемачка 2024

Postby Baxter Stockman » 20 May 2024, 11:54

Avangarda FPL Champion (2021)
Avangarda NFL Fantasy Champion (2023)
User avatar
Baxter Stockman
 
Posts: 34653
Joined: 16 Feb 2017, 13:53

Re: Европско првенство у фудбалу - Њемачка 2024

Postby Los Leones » 20 May 2024, 12:33

"Неуништиви" Модрић,Вида и Перишић...
Очекивао сам Вушковића и чуди ме да није на списку, истина, нисам испратио да евентуални разлог није нека повреда или су ценили да је премлад да би путовао у Немачку.
User avatar
Los Leones
 
Posts: 72
Joined: 12 Mar 2024, 11:02

Re: Европско првенство у фудбалу - Њемачка 2024

Postby Tileoleo » 20 May 2024, 14:02

Ма Вида је ту за атмосферу и мало Томпсона. Лука и Перија су већ друга прича.
User avatar
Tileoleo
 
Posts: 3532
Joined: 04 Mar 2017, 00:00

Re: Европско првенство у фудбалу - Њемачка 2024

Postby grobar_Zvornik » 20 May 2024, 14:33

Холанђани објавили шири списак.

GOLMANI: Justin Bijlow (Feyenoord), Mark Flekken (Brentford), Bart Verbruggen (Brighton & Hove Albion), Nick Olij (Sparta Rotterdam)

DEFANZIVNI IGRAČI: Nathan Ake (Manchester City), Daley Blind (Girona), Virgil van Dijk (Liverpool), Denzel Dumfries (Inter Milan), Jeremie Frimpong (Bayer Leverkusen), Lutsharel Geertruida (Feyenoord), Matthijs de Ligt (Bayern Munchen), Ian Maatsen (Borussia Dortmund), Micky van de Ven (Tottenham Hotspur), Stefan de Vrij (Inter Milan)

VEZNI IGRAČI: Ryan Gravenberch (Liverpool), Frenkie de Jong (FC Barcelona), Teun Koopmeiners (Atalanta), Tijjani Reijnders (AC Milan), Marten de Roon (Atalanta), Jerdy Schouten (PSV Eindhoven), Xavi Simons (RB Leipzig), Quinten Timber (Feyenoord), Joey Veerman (PSV Eindhoven), Georginio Wijnaldum (Al Ettifaq)

NAPADAČI: Steven Bergwijn (Ajax), Brian Brobbey (Ajax), Memphis Depay (Atletico Madrid), Cody Gakpo (Liverpool), Donyell Malen (Borussia Dortmund), Wout Weghorst (Hoffenheim).
"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

32 ГОДИНЕ ПОНОСНА И СЛАВНА!
User avatar
grobar_Zvornik
 
Posts: 32276
Joined: 26 Oct 2013, 23:24

Re: Европско првенство у фудбалу - Њемачка 2024

Postby Veljkona22 » 20 May 2024, 14:40

Uvek navijam za Lale i Uruse. Odlična su ekipa.
Mikisha wrote:Helikopter iznad Zr upravo.

pikanterije wrote:Obeliks idi nadji Asteriksa.

pikanterije wrote:Sad ce i Leo bice komplet lepinja na prolece
User avatar
Veljkona22
 
Posts: 8282
Joined: 23 Aug 2021, 02:19

Re: Европско првенство у фудбалу - Њемачка 2024

Postby Tileoleo » 20 May 2024, 15:53

Неколико потенцијално занимљивих дилема - Фримпонг или Дамфрис и Де Лигт или Ван де Вен. Мислим да Фримпонг заслужује у прву на винг бека а овде за штопере нмп, ту је и Аке, брутални су позади.
User avatar
Tileoleo
 
Posts: 3532
Joined: 04 Mar 2017, 00:00

Re: Европско првенство у фудбалу - Њемачка 2024

Postby Desetka » 20 May 2024, 15:56

Kad ste kod Holanđana, ne znam da li je bila slucajnost, ali u mom okruženju kad sam bio klinac većina drugara je navijala od tih jačih repki za Holandiju. Jedino smo ih burazer i ja u drustvu večito mrzeli i uvek navijali za Italiju. Fan fact svetsko 2010 u Južnoj Africi sedimo u nekom kafiću kod Kneza gledamo Brazil Holandija, celo društvo a i 90 posto kafica navija za Holandiju, brat i ja za Brazil. Prolazi Zijo Valentino, zastaje da baci pogled na rezultat i udje u neki priču sa nama oko tekme. Na kraju je seo za nas sto i odgledao sa nama. I on je navijao za Holandiju :biggrin:
Priča koji nište tražili, ali koja vam je trebala :lollol:
Munjevito se prebacujem na sadašnjicu, solidan tim imaju, mogli bi da iznenade iz drugog plana ako im se otvori zreb.
hej Pjano, skoci daj gol glavom

To je juris, to je nalet. Nema milosti, sve ili nista. To je Crvena Zvezda u svom elementu, to je Crvena Zvezda u svom punom sjaju.
User avatar
Desetka
 
Posts: 3140
Joined: 07 Jun 2012, 21:37

Re: Европско првенство у фудбалу - Њемачка 2024

Postby fighter » 20 May 2024, 16:01

Tileoleo wrote:Неколико потенцијално занимљивих дилема - Фримпонг или Дамфрис и Де Лигт или Ван де Вен. Мислим да Фримпонг заслужује у прву на винг бека а овде за штопере нмп, ту је и Аке, брутални су позади.

Sto bi se reklo Rajziger, De bur i Stam su dobili nasljednike.
Kako priocjenjujes Belgiju, koliko oni mogu?
User avatar
fighter
 
Posts: 2594
Joined: 31 Mar 2016, 11:00

Re: Европско првенство у фудбалу - Њемачка 2024

Postby Tileoleo » 20 May 2024, 16:40

Зависи колико се КДБ-у буде играло. :biggrin:

Шалим се, али смена генерације је узела већ одавно маха, одбрана им је најкритичнија, делује да Тедеско и даље тражи најбољи играче позади, рахметли Вертонген игра и даље, али човек је пензиониер, мада има огромно искуство, Тоби је рекао збогом репки. Ту је онај Фас али човек је киксара, сетимо се оних аутоголова за Лестер прошле године, е оног Дебаста нмп какав је, нисам пратио Андерлехт ич, тако да видећемо, играо је у првој скоро. Углавном у односу на пре неколико година одбрана је доста слабија. Меније је у диклајну, Кастањ је ту океј на десном беку, солидна сезона у Фуламу и уме да крене напред што им одговара да би му КДБ давао лопте а и због Луке који чека у 16. Ако се не варам он може да игра и на левом беку ако затреба. За Де Винтера нек колеге из серије а напишу нешто, нисам га гледао много. :biggrin: И велико је питање шта ће бити са Куртоом и да ли је спреман да брани, чак иако је здрав бацити га одмах на ЕП у 11 након толиког одсуства може да буде ризик.

Средина и напад су већ доста лакше приче. И даље су доста јаки ту. Мислим да ће Тилеманс и Онана бити иза КДБ-а а у нападу можеш кога хоћеш ставити и нећеш погрешити. Можда ће и Мангала уместо Тилеманса. Мислим да Тросар мора у 11, то је тренутно аксиом јер је издоминирао последњих пола године у Арсеналу. Лукаку је исто сигуран у нападу, а занимљиво ће бити видети шта ће да раде са Опендом који је одличан играч. Може да се деси и да Доку буде лево а Тросар десно али ми је Доку више играч да ти уђе после 70 минута и размрда екипу посебно ако губе. Ту би требало да буде и Батшуаји који има маестралну статистику у репки, вероватно ће бити измена Луки. Не знам шта размишља о Де Кетелару Тедеско, није био лош у Аталанти, али вероватно клупа.

Пролазе групу сигурно, није страшна, а за даље ћемо да видимо. Не очекујем да им се поново онај слом од пре 2 године јер имају доста свеже и квалитетне крви у екипи. Мада ето одбрана је дискутабилна.

Да сачекамо прво списак.

Е да, Десетка, одлична прича. Али Зијо Валентино хахахах. Ја сам мислио да човек живи у Сарајеву. Какав рендом догађај. :biggrin: Мора да је скочио на онај брзопрц Снајдера и помрачење Мела ако је навијао за Холандију.
Last edited by Tileoleo on 20 May 2024, 16:45, edited 1 time in total.
User avatar
Tileoleo
 
Posts: 3532
Joined: 04 Mar 2017, 00:00

Re: Европско првенство у фудбалу - Њемачка 2024

Postby Veljkona22 » 20 May 2024, 16:44

Desetka wrote:Priča koji nište tražili, ali koja vam je trebala :lollol:

Apsolutno
Last edited by Veljkona22 on 20 May 2024, 16:47, edited 1 time in total.
Mikisha wrote:Helikopter iznad Zr upravo.

pikanterije wrote:Obeliks idi nadji Asteriksa.

pikanterije wrote:Sad ce i Leo bice komplet lepinja na prolece
User avatar
Veljkona22
 
Posts: 8282
Joined: 23 Aug 2021, 02:19

Re: Европско првенство у фудбалу - Њемачка 2024

Postby fighter » 20 May 2024, 16:47

Sjajno si obrazlozio nade Belgije.
Cak mislim da bi mozda Trosar mogao biti i najprijatnije iznenadjenje turnira. Pod uslovom da bude u prvoj.
User avatar
fighter
 
Posts: 2594
Joined: 31 Mar 2016, 11:00

PreviousNext

Return to EP u Fudbalu Nemačka 2024

Who is online

Users browsing this forum: AvangardNI, Avijatičar, Deran991, Fin mladic, hevi_doze, Noodles, radja, Storm11, Tegi, Tileoleo, zvezdaraking and 4 guests