Board index Fudbal Reprezentativna takmičenja

Fudbalska Reprezentacija Srbije

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby veljkos161 » 18 May 2024, 13:00

Al je zato Mijailović tu :laugh:
Tačno će mu dati minute na turniru kako je krenulo.
bezvezarije wrote:Jokić ako ne igra je pizda, mislim jebali ga konji, 2-3 nedelje s njima mu je dosta. Iako ne znam koji kurac odraslog muškarca to privlači.
veljkos161
 
Posts: 7475
Joined: 16 Apr 2019, 00:46

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Cvele » 18 May 2024, 13:00

Može li Birmančević neku ozbiljniju ulogu da odigra?
User avatar
Cvele
 
Posts: 19147
Joined: 03 Sep 2011, 15:09

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Veljkona22 » 18 May 2024, 13:02

Tegi wrote:Piksi je postao mafijaška marioneta nivoa Džajića, ali kada je trebalo da stavi Svilara na gol, a nije?

Dobijao je pozive dok je branio za Benfiku B, samo kako bismo ga uzeli Belgijancima.

U Romi je postao prvi golman pre nekoliko meseci dolaskom de Rosija i odmah je poželeo da brani za Belgiju. Nakon toga je Piksi rekao da više ne računa na njega, ali mu je očigledno to delimično oprošteno. Ne vidim nijedan trenutak u kom je trebalo dati šansu Svilaru u reprezentaciji, a da je zakinut. Štaviše, on se pokazao daleko nepoštenijim u toj sagi. Kada je sa 18 branio u LŠ, čekao je Belgiju. Kada mu je karijera bila u teškoj stagnaciji, prihvatio je da igra za Srbiju. 2 meseca nakon što je proigrao na visokom nivou, odmah je pokušao da se vrati u matičnu selekciju.

Samo zato što je Kurtoa povređen. Ispao je veći cigan od ovih iz saveza...

Elem, kada bih rangirao naše golmane po trenutnoj formi
Jovanović
Rajković
Petrović
VMS

@Cvele
Mislim da ne jer Piksi ne može da mu nađe poziciju.
Kvaliteta ima.
Mikisha wrote:Helikopter iznad Zr upravo.

pikanterije wrote:Obeliks idi nadji Asteriksa.

pikanterije wrote:Sad ce i Leo bice komplet lepinja na prolece
User avatar
Veljkona22
 
Posts: 8235
Joined: 23 Aug 2021, 02:19

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby ИлићКапитен22 » 18 May 2024, 13:05

Напредна јајара. Јебали га Вучић и Џајић.
Бранко Нордеус и пријатељи клуба :srce:
User avatar
ИлићКапитен22
 
Posts: 24035
Joined: 17 Jun 2011, 15:51

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Puta Tapar » 18 May 2024, 13:20

Baxter Stockman wrote:

Citirao bih Zoricu Marković: "Sunce ti je*em u pi*ku krvavo" :truce: :truce: :truce:
User avatar
Puta Tapar
 
Posts: 3203
Joined: 05 Sep 2015, 14:44

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby fontaneros » 18 May 2024, 13:30

Cvele wrote:Može li Birmančević neku ozbiljniju ulogu da odigra?


Mali je zvecarkica, bolji od pola ovih cigana sto su na spisku
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 45403
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Stefanm992 » 18 May 2024, 13:39

sa strane ponasanja i pristupa mi je ok da je svilar otpao , ostali sto su otpali sa tog sireg spiska od 55 imena mi je cudno za lazovica koji igra godinama dobro u veroni i koji je za reprezentaciju takodje uradio neke bitne stvari , a od ostalih sto su otpali to je bilo i ocekivano ili sto nisu imali minute ili sto realno nisu neki nivo

Od pozvanih - ne znam ko je napadac ivanovic i ko su cirkovic i gluscevic , zvati simica koji igra za juniore milana je van pameti kao i nekolicinu igraca iz rusije i domace lige koji realno nisu taj kvalitet narocito ovi stoperi , isto tako radonjic se raspada i ne znam zbog cega se trpi taj indijanac i za kraj ja sam ubedjen da sam pre mesec dana otprilike procitao da je gudelj doziveo neku zesce tesku povredu i da sigurno propusta evropsko a sad je na spisku ....

Nemam zamerke na golmane i od napadaca samo tog ivanovica ne znam ostalo je ok
User avatar
Stefanm992
 
Posts: 1817
Joined: 13 Nov 2017, 16:07

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Storm » 18 May 2024, 13:49

Cudi me da Masovic nije na sirem spisku. Bio je pozivan ranije.
Drago mi je za Jovanovica, ali ne vjerujem nazalost da ce biti u 26

Nastasic je ocigledno sam sebe otpisao otkazujuci prosli put. Ako ne zeli da igra, ne mora.
Joveljic je morao biti pozvan, ali nije ni do sada tako da ocekivano nazalost.


Ostalo ocekivano. Mislim da ce otpasti ovi iz Vojvodine i TSC-a, kao i Mijailovic ili Zdjelar.
Ako ne proda Vazura Bazdara do EP, ici ce vjerovatno on umjesto Ratkova.

Edit: i ja sam mislio za Gudelja, ali neki dan izasla objava da je poceo da trenira.

I da, sramota da Belic nije na spisku.
Last edited by Storm on 18 May 2024, 13:54, edited 1 time in total.
Storm
 
Posts: 436
Joined: 04 Oct 2023, 15:14

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Observer » 18 May 2024, 13:51

Gluščević A reprezentativac? :question:
Baš sam se iznenadio (mada mislim da mu je još rano za taj nivo selekcije, ali dobro, pohvalno svakako)
Što se klinaca tiče uopšte nisu loši ni onaj mali Miladinović iz Čukaričkog i drugi onaj klinac iz Lučana, Aleksić iz RKG je ozbiljan igrač već sad i biće još bolji. Ima po našoj ligi talenata da se nađe solidnih.
Nosce te ipsum
User avatar
Observer
 
Posts: 2176
Joined: 01 Sep 2012, 20:19

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby grobar_Zvornik » 18 May 2024, 14:21

Да ли је неко од вас испратио мало сезону Ивана Илића? У неколико наврата сам чуо од коментатора утакмица његовог тима како су незадовољни његовим овосезонским партијама и залагањем и како му се спрема црна погибија...
"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

32 ГОДИНЕ ПОНОСНА И СЛАВНА!
User avatar
grobar_Zvornik
 
Posts: 32237
Joined: 26 Oct 2013, 23:24

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Inzaghi » 18 May 2024, 14:24

Ko je Ivanovic?
"да једна мала група људи није хтела да одустане..."
User avatar
Inzaghi
 
Posts: 18093
Joined: 16 May 2012, 10:42
Location: На терену у блоку

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Baxter Stockman » 18 May 2024, 14:28

Ja ovako na prvu ne znam ko je izvisio za poziv osim Belića i Lazovića.
Verovatno Svilar, ali kapiram da mu je ovo neki vid kazne.

Ako se uporedi sastav sad i pred Katar sad nemamo trojicu igrača koji igraju na vrhunskom nivou, a tad smo imali Mitra, Ducija, Tadića, SMSa, a vala je i Gudelj bio u dosta boljoj formi.

Ovo sad je baš strašno što se dovoljno oslikava i brojem igrača koji igraju u Rusiji, strmoglavi pad svih reprezentativaca za samo dve godine, izuzev Pavlovića i golmana niko nije uspeo da napreduje.

Bojim se da nam se sprema gubitnička pesma v2.
Avangarda FPL Champion (2021)
Avangarda NFL Fantasy Champion (2023)
User avatar
Baxter Stockman
 
Posts: 34644
Joined: 16 Feb 2017, 13:53

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Tegi » 18 May 2024, 14:38

Ling-long četa je tu kako bi im se malo podigla cena i zato što im je nekakva satisfakcija da poslednji otpadnu. Račiću i Grujiću je svejedno da li će otpasti kao 27. ili 40.

Od menadžerskih kombinacija su mi najsumnjiviji Mijailović i Baždar, deluju kao klasični talovi. Skandal bi bio da uopšte odu na EP, a posebno ako oni odu, a golman Jovanović ne ode. Šta onda neko treba individualno da uradi u našoj ligi da bi bio pozvan? Piksi bi time pomerio granice blamiranja srpskih selektora.

Spajić mi je okej. Bio je deo rotacije u kvalifkacijama za Katar, odigrao drugo poluvreme u Portugalu, imao je solidnih utakmica u reprezentaciji i generalno poseduje kvalitete koji fale našoj mučenoj zadnjoj liniji.

Iz ruske lige bih trenutno zvao samo prekaljene fudbalere koji su tamo otišli da uzmu poslednju veliku lovu, kao što su Hrvati vodili Lovrena u Katar. Ove što su u 20-im godinama otišli u Rusiju da izlešinare velike ugovore zato što igrači sa Zapada više ne žele tamo bih po difoltu precrtao.

Belić nije ni u 55 igrača. :puke:
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 21038
Joined: 05 Nov 2011, 15:04

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Vlad » 18 May 2024, 14:42

Ako i jedan igrac iz zvezde i partizana bude na konacnom spisku Kiksija treba poslati u Hag
Vlad
 
Posts: 64
Joined: 26 May 2020, 12:02

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby grobar_Zvornik » 18 May 2024, 14:48

Inzaghi wrote:Ko je Ivanovic?


Тренутно вјероватно наш најталентованији млади нападач. Војводина.
"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

32 ГОДИНЕ ПОНОСНА И СЛАВНА!
User avatar
grobar_Zvornik
 
Posts: 32237
Joined: 26 Oct 2013, 23:24

PreviousNext

Return to Reprezentativna takmičenja

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest