Board index Razni Sportovi Američki fudbal

Američki fudbal - NFL draft

Re: Američki fudbal - NFL draft

Postby mmarko28 » 29 Apr 2017, 09:50

Felipao wrote:Etan Pocic u Sihokse.

Ramsi .... Au jbt, ne mogu jos da sudim novom treneru, ali mi se pikovi ne svidjaju uopste. Tacno sam pretpostavljao da cemo ici ofens hevi, iako msm da je bilo dosta dobrih igraca odbrane koji su bili dostupni u tom trenutku.
Ajde prvo biramo TE, ok, mozda su ovi sa rostera su bustovi, jos se nisu dokazali ali sumnjam da je Kuper Kup bilo kakav apgrejd u odnosu na postojeci WR core. I za kraj sejfti u trecoj rundi koji je mozda mogao biti podignut i kao free agent ...
Al dobro, kazem, novi menadzment, ne mogu da sudim dok ne vidim rezultate ...

Klivilend zato bira pametno. Odlicne runde za njih do sada.



Tačno se vidi da su Ramsi dobili McVay-a za trenera. Draftovao je dva slot igrača. Kupp nije atleta ali je pametan i dobar igrač. Everett je odličan u toj ulozi H-back TE. Johnson nijee uopšte loš pik i nema šanse da bi potrajao do free agency. On je jedan od boljih free safety-ja u ovoj klasi, a nije ih bilo puno (Hooker, Baker, Williams). Ramsi imaju solidne defanzivce, ne baš sjajne, ali solidne. Nemaju bukvalno ništa u napadu. Budućnost tima je Goff i moraju da urade sve da mu olakšaju prilagodjavanje na NFL. Niste tako loše prošli kao što misliš.
User avatar
mmarko28
 
Posts: 1719
Joined: 18 Sep 2014, 08:29

Re: Američki fudbal - NFL draft

Postby John Doe » 29 Apr 2017, 11:51

Ahkello Witherspoon :okk:
Jedino mi nije jasno ovo draftovanje C.J. Beathard - a...
Dr. Thomas wrote:Кад се нема одговор одмах иде вицкасти коментар.
User avatar
John Doe
 
Posts: 12872
Joined: 09 Sep 2012, 12:06

Re: Američki fudbal - NFL draft

Postby Dr Arslanagic » 29 Apr 2017, 14:05

Nakon sto uzesmo TJ Watt-a, sad i Malik ode u SEA :crybaby:
RW, ako nisam omasio, secaces me se ceo zivot zbog Malika :biggrin:

Arizona, za sad, odlican draft - Haason Reddick i Budda Baker. WR mi nije poznat. Nisam obratio paznju na njega.

Baltimor brukica - jedan od najboljih CB na draftu Marlon Humphrey, Tyus Bowser odlican OLB, pisao sam o njemu
191, 103kg.
Bolje se snalazi kao OLB.
Sasvim dobar LB. Siguran obarac, brz, pass rusher, odlican u coverageu. Nema problema sa protivnickim TE.
Odlican na senior bowlu, popravio je sebi status, nece izaci iz trece runde.
II deo
Pisali smo o Tyus Bowser-u OLB Hjustona.
Moja je procena bila da nece izaci iz trece runde.
Pre meses dana je bio off ball LB. Medjutim do sinocne utakmice se ugojio 7-8 kila, te izgleda sasvim drugacije. Mocno.
Ne bi me iznenadilo da ga neko bas visoko draftuje. Mozda i rana druga runda.

E sad, kako je nabio tu misicnu masu za tako kratko vreme?
Citao sam neki interviju gde spominje med i orase i zdrav sir sa Pestera ... :biggrin:


i Tim Williams sa bame u trecoj rundi. Usput i odlican DE sa Michigena Chris Wormley, idealan za njihov sistem. Sjajan draft.

Bilsi, takodje jako dobri. Najbolji CB u klasi i jako dobar WR.
Zay Jones WR istocne karoline.
Hvatac koji je najvise odusevio skaute na senior bowlu.
Nije medijski ispracen, nije neko ime, ali je odlican.
Ima odlicnu osobinu da lopte hvata visoko u vazduhu, kad god moze. Odlicne ruke. Pravi all round resiver. Odlican je u go rutama, razvlacenju polja, unutra, vrlo malo ispustenih lopti. Brz je, trci vrlo dobro rute, i relativno lako se oslobadja cuvara.
Nije senzacionalan, vec je pouzdan. Pa da vidimo gde ce zavrsiti.


Carolina, takodje dobar draft.
Uzeli su i igraca koga smo apostrofirali
Daeshon Hall DE, Texas A&M
198cm, 118kg
Odlican jedan na jedan. Skill set raznovrstan. Brz, vrlo eksplozivan. Natural pass rusher.


Bengalsi su fenomenalno odradili napad.
Ross i Mixon, resene pozicije narednih 5 godina.
Uzeli su i DE kojeg smo takodje apostrofirali
Jordan Willis DE, Kanzas Stejt Wajldketsi
Odlican materijal. Odlicne prdispozicije, moze da ode sto bi ameri rekli na next level.
196cm, 118kg. Cini mi se da slabije koristi ruke, i da jos uvek nema svoj stil i specijalnosti za pass rush.


Brownsi dominiraju.
Sad samo treba videti na koji nacin ce sve da prospu :biggrin:
Kockali su se i opet su uzeli solidnog QB Kizera, i odlicnog DT Ogunjobija
Larry Ogunjobi, DT sa Sarlota
187, 137kg.
Cini mi se real deal. Brzina i eksplozivnost na taj frejm su dobitna kombinacija. 1 na 1 domintan. 1 gap, 2 gap sve igra.
Moguce da ode do trece runde.
Sa tim linijasima je najlakse pogresiti u proceni, nestanu kad dodju u NFL. Praticemo ga.
Dodatak:
U pitanju je najproduktivniji DT - Ogunjobi started all 46 games in his college career and racked up 217 tackles, 49 tackles for loss and 13 sacks.


Dalas je uzeo Tacoa i Awuzie-a. Ono sto im treba, a u pitanju su odlicni igraci.
Chidobe Awuzie, DB, Kolorado
DB sa Kolorada. Ja bih ga stavio na FS. Tekler i blicer. Open field obaranje ne masi.
Jedan totalno underrated igrac. Sigurno TOP 50 na ovom draftu. Nikad se ne zna sa ovim talentima, covek se pre razocara u njih nego u vucica :biggrin: nestanu na pro nivou. Ali za ovoga skoro da mogu da garantujem da ce postati 1st team player. Dobar pik za Ramse koji izgubise ceo sec.


Denver, prva tri pika odlicna.
Igrac kojeg bi takodje hteo da apostrofiram, kad malo spominjanog a odlican je igrac, je DE DeMarcus Walker sa Florida State-a, Seminole. Izuzetan pass rusher. Izuzetan. 190, 125kg.


GB Pekersi takodje tri prva pika odlicna. Zatvorili su DB pozicije i uzeli su Montravius Adams, DT, koji kod njih moze sve ono sto prosli DL pikovi nisu umeli. Sjajan igrac, po meni nedovoljno dobro iskoriscen u inace odlicnoj DL Auburna.
Kod njega sam omasio
Montravius Adams, DT sa Auburn-a. 193, 139kg.
Vidim svrstavaju ga u 2/3 rundu, a ja mislim da ce otici u prvoj. Najbolji DT na draftu.
Najveci problem mu je sto nema non stop motor. Ali je kompletan DT.


Houston odlcni pikovi - Watson, LB Kaningem i RB Foreman
Kaningem je za mene vrhunski LB.
Igrac koji ce sigurno biti vrhunski LB je Zach Cunningham sa Vanderbilta. Zverina. Novi Kikli. 193, 96 kg.

D'Onta Foreman RB sa Texasa
180, 108 kg.
Snazan one-cut runner, sa odlicnim burstom i closing speed, ali sa osrednjom krajnjom brzinom. Sto bi se reklo, kad probije linju moguce je bez problema stici ga do end zone. Uspevao je na koledzu ali na pro nivou, moguce samo uz greske secondarija.
Ima noge kao balvane.


Coltsi posle 200 godina napokon dobar draft. Sva tri pika vrhunska. Top 3 S, Top 3 CB i odlican DE Tarell Basham.
Tarell Basham, DE, Ohio
193, 116kg
Moguce da ce biti stil za nekog. Meni se svidja. Odlican frejm, vrlo jak. Ima vrlo dobar repertoar "protiv poteza" kada ga OL napada rukama, nema problema da probije prvi i drugi blok. Pre svega koristi snagu. Odlican 4-3 WDE.
U poslednjoj sezoni je imao 11 sekova i 16 tfl.


Jax - najbolji RB Leonard Fournette, Najbolji OT Cam Robinson i odlican DE Dawuane Smoot
Dawuane Smoot, DE. 191, 113kg
Po meni veliki talenat.Moze da igra i LDE i RDE. Snazan, idealna kombinacija fast 1st step + closing speed, dominantan, akcije zavrsava brutalno. Natural pass rusher. Dobar je i u zaustavljanju trcanja. Igra sa puno energije. Cist 4-3 produkt.


Kanzas siti, takodje dobar draft - Tanoh Kpassagnon :jupi:
Kao i RB Kareem Hunt. I Mahomes. Odlican draft.
Tanoh Kpassagnon. DE, 201cm 118kg,sa Viljanove.
Vrlo zanimljiv igrac. Odlicne fizikalije za tu visinu. Malo je laksi nego sto bi bilo idealno ali to nadoknadjuje odlicnom kontrolom tela i balansom. Nema premijum brzinu ni eksplozivnost, ima vrlo dobre tehnike. Dugacke ruke, dobar rad ruku kod oslobadjanja od bloka. Odlican finiser, pomalo sirov i brutalan, ali kazem vidi se da nedostaje mase za sigurna obaranja. Nije spreman za pro nivo, ali je neko sa kim moze da se radi, u pocetku recimo kao pass rusher na trecem downu.
Meni se on dopada daleko vise od mladjeg Watta.


Ramsi - po meni odlican draft
Everett ce biti Ramsima, sto je u WAS bio Jordan Reed.
Cooper Kupp je odlican igrac, i po meni stil u trecoj rundi. Po talentu mogao je u prvu komotno. Mislio sam da ce u NEP, njihov tip igraca.
Washington WR Cooper Kupp
Sigurne ruke, vrlo vrlo retko dropuje.
Eksplozivan. Najbolji r-runner u klasi. Inside/outside WR. Hvata sve.


Sejfti John Johnson sa Bostona je jedan jako hvaljen igrac od skauta. Meni se nesto nije dojmio, ali eto, skautima jeste.
Nagledao sam se njegovih utakmica, mogu da kazem da je siguran, pouzdan, ali mi nije top. Mnogo bolji mi je recimo Justin Evans sa Texas A&M.

Miami, isto dobar draft. Sva tri igraca mogu odmah da budu starteri.

Minesota uzela Cooka, igraca prve runde, u drugoj. Resen odlazak AP-a.
Dosta skauta ga je cenilo kao najboljeg RB u klasi, ali problemi izvan terena su ga kostali.
Dalvin Cook, RB, Florida
183, 97kg
3D back. Odlican receiver. Trci u punoj brzini i vrlo lako ubrzava. Ima sto bi ameri rekli - quick hips, solidna snaga. 2nd gear.
Pobedjuje odbranu kombinacijom balansa i burst-a. "Home run threat".
Mnogo fambluje i ima problema van terena. Prva runda.


NEP - sto rece marko, kad porastem hocu da budem Bil Belicek :biggrin:
Uzeo je igraca prve runde, jednog od najvecih DE talenata u trecoj.
Derek Rivers, DE, Youngstown St
196, 104kg.
Opasan DE. Mnogo ali mnogo mi se svidja.
Pass rusher da ga pozelis.
Brz prvi korak, ali burst mu je potpuno bolestan. Prolazi OL kao da ih nema, a kad ih prodje za stotinku je do QB.
Odlican rad rukama. Problem je sto cesto zaboravlja svoj gap. Prolaze RB bez problema. To mora da ispravi.
Takodje igrac ispod radara.

Nemas pikove u prve dve runde i onda u trecoj maznes ovakvog igraca. Evo setite se sledece sezone ili za dve. Rivers ce da kida.
Takodje su uzeli i najpotcenjenijeg OT, Antonio Garcia-u. Decko ce biti starter na LT naredne decenije.

Sejntsi dosta pikove i nijedan nisu omasili.
Alvin Kamara u trecoj rundi-stilcina.
Alvin Kamara, RB, Tenesi
178, 88kg
Takodje talenat prve runde, koji nece biti uzet u prvoj.
Devonta Freeman klon.
Jaci nego sto izgleda.Odlican odnos wiggle/balance/feet. Sigurne ruke. 3D back.


A posebno mi se svidja DE Trey Hendrickson
Trey Hendrickson, DE, Florida Atlantic
193, 122kg
Atletski nadaren igrac koji igra sa zaraznom zeljom i ima ratnicki pristup utakmici. Odlican pass rusher. Vrlo produktivan igrac.
Mala skola veliki talenat. Ono sto moze da brine je da nema idealnu gradju za pro DE. Sto moze da se materijalizuje u potencijalno losoj igri protiv trcanja.
Izuzetan prvi korak, ispaljuje se nakon snepa, vrlo ga je tesko konstantno cuvati, fenomenalan pad level. Igrac koji stalno radi nogama, svaku akciju juri napred, neumoran. Vrlo dobar pass rush repertoar.
Ako bude draftovan, mogao bi da se transformise u vrlo korisnog DE, sto bi rekli ameri - na sledecem nivou. Znaci na pro nivou.


NYG su uzeli odlicnog TE, Evana Engrama, i nastavili tradiciju odlicnih TE u NY.
DT Dalvin Tomlinson sa Alabame. Mislio sam da pisem o njemu, ali nisam jer je vidjen prospekt. Igrac koji je verovatno najbolji run stopper na draftu. Takodje klasican Giants pik. I Webb, QB koji moze da ima dobru karijeru. Webb i Mahomes po meni, odlicni QB. Tacnije imaju potencijal, dal ce uspeti da ga pretoce u dobru karijeru, videcemo.

Jetsi, klasicno DB. I to dva odlicna. Resili su poziciju u narednih 5 godina minimum.
ArDarius je klasican boom or bust. A obzirom da nema ko da mu baca ...

Oakland - po meni sjajan draft.
Obi Melifonwu :jupi: :hatman: :jupi:
Obi Melifonwu, S Connecticut Huskies od 194 cm i 95 kilograma, koji trci kao RB a obara kao LB. Pri tom je jedan od najpametnijih igraca.
Takodje potencijalni stil, mozda i cetvrte runde. Igrac koga bi voleo u svom timu. Moguce da ce posle senior bowla da mu porastu akcije jer je pokidao. Krece se kao da je visok 160. Odlicno cita igru, odlican obarac. Pre svega super pouzdan sejfti.


I DT Eddie Vanderdoes
Eddie Vanderdoes, DT sa UCLA-a.
193, 138kg
Isto ga mucile povrede, a u pitanju je vrlo dobar prospekt, koji moze da zavrsi cak u drugoj rundi. Upotrebljiv i u 3-4 i u 4-3. Cistokrvni run stoper, solidan u pass rashu. Najveca mu je prednost sto je belac na poziciji crnca :biggrin:


Fila nakon Barnetta uzela dva odlicna CB i resila problem.

PIT je uzeo JuJu Smith-Schuster-a najmladjeg igraca na draftu. Odlcian WR.
JuJu Smith-Schuster, WR sa USC-a.
188, 100kg. Sleeper. Moze biti stil trece runde.
Jak kao bik, brz za svoju tezinu, atletski frik, sigurne ruke, velike sake i dugacke ruke. Odlicno trci rute, YAC vrlo pristojan.


Drugo je pitanje koji ce nam moj jos jedan WR ...
Sutton je jedan solidan CB, pozicija koja je morala bolje da se resi, a Conner RB sa Pitsburga je jos jedan igrac koji nam je trebao.
Sjajan igrac, pobedio rak, odlicne karakteristike. Back up za Bela.

SF je uzeo Ahkello Witherspoon-a. Jedan od poslednjih igraca o kojima smo pisali. Mislili smo da ce u SEA.
QB C.J. Beathard je igrac predvidjan za 5-6 rudnu. Mogli su da uzmu jos jednog odlicnogWR ili S umesto njega. Pa cak i LB su imali koliko volis. Nejasan pik totalno.

Sijetl - nisu lose birali, ali mogli su mnogo bolje. Prva dva pika sjajna.
DT Nazair Jones, po meni je bolji fit za 3-4.

TB Bakanirsi su uzeli za mene jednog od tri S ove klase Justin Evansa.
Dodali su i Godwina, verovatno za slot. JW ne zna gde je. Sta su mu sve doveli za napad, bice uzasno potentni ove godine.
ILB Beckwith im uopste nije trebao. Ako su hteli LB imali su mnogo vece talente od njega.

Tenesi - jedan od pobednika drafta, do sada.
Uzeli su u trecoj rundi odlicnog WR Taywan Taylor-a
Taywan Taylor, WR, Western Kentucky
185, 86kg.
Postavljam ga samo iz jednog razloga. Ove sezone je imao 21 hvatanje preko 30 yrd.
Tesko da je slucajno
Decko je plejmejker i moze da bude veliki steal.


Sve u svemu timovi su generalno dobro birali.
Svako od nas bi bolje, ali sta je tu je.
Ostalo je i previse talentovanih igraca, tako da svi jedva cekamo veceras, jer od veceras je prava umetnost draftovanja :)

Ko je sve ovo procitao, vodim ga na pice :biggrin:
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13490
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL draft

Postby John Schneider » 29 Apr 2017, 14:42

Ja sam ga procitao kad me je hvatalo crveno na semaforu. :okk:

Tebi je tredavijus najbolji cb na draft?

Inace na onom blogu koji citam je masovna histerija jer je propusten Obi a podignut Pocic. A ovi DB grifin i hill, tu se ne brinem Kerol znae.
User avatar
John Schneider
 
Posts: 1545
Joined: 02 Mar 2016, 19:03

Re: Američki fudbal - NFL draft

Postby Dr Arslanagic » 29 Apr 2017, 15:43

Nije, pogresio sam.
Mislio sam da su Billsi uzeli Lattimore-a.
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13490
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL draft

Postby John Schneider » 29 Apr 2017, 16:17

Inace sva 4 pika Ravensa su bila zelje ljudi sa Sijetlovog bloga. Mislim da je Baltimor imao brutalan draft.
User avatar
John Schneider
 
Posts: 1545
Joined: 02 Mar 2016, 19:03

Re: Američki fudbal - NFL draft

Postby mmarko28 » 29 Apr 2017, 16:21

Što se tiče jučerašnjeg dana, runde 2 i 3, pikovi koji su mi čudni ili mi se prosto nisu svideli su:

45. Bears - TE Adam Shaheen - igrač koji je igrao u konkurenciji bukvalno klinaca, izgledao je kao LT pored njih, ozbiljan je projekat. Draftuju ga u drugoj rundi, a nemaju bukvalno nijednog CB koji nešto vredi, nemaju pik u 3 i 4 rundi. Još jedna glupost Ryan Pace-a.

53. Lions - CB Teez Tabor - Tabor zna da igra ali je prosto previše spor. Ako sada trči 4,6-4,7 na 40 jardi, za 5 godina, kad ga stignu povrede trčaće 5,0. Ovo je slučaj: draftovao si CB, a i dalje ti fali CB.

56. Raiders - Obi Melifonwu - Ovaj pik mi se baš ne svidja. Prvo, mislim da je Melifonwu combine izmišljotina. Rezultati su mu sjajni, ali ne igra ni blizu u skladu sa tim. Ja ne vidim tu eksplozivnost u igri. Da ima 20 godina, razumeo bi da je draftovan jer bi to onda bio upside pik. Ali on ima 23 godine. Druga zamerka mi je to što su Raidersi imali mnogo veće rupe od sejftija. Bukvalno godinama nemaju MLB, a ove godine se ispostavilo da nemaju ni 3-Tech DT. Mislim da bi im bolji pik bio Cunningham kojeg su pokupili Texansi.

75. Falcons - LB Duke Riley - Falconsi imaju Jonesa i Campbella, a sad su draftovali igrača koji je identičan njima, samo je malo manje eksplozivan. Pretrpali su jednu poziciju, a imaju drugih rupa.

83 i 85. Patriots - Derek Rivers i Antonio Garcia - Da, da. Znam da ću zbog ovoga da zažalim, jer Beliček je uvek u pravu, ali se meni ovi pikovi ne svidjaju. Rivers je previše sitan da bi u šemi Patriotsa igrao kao DE. Ne može on sa 112kg da drži liniju skrimidža kvalitetno. Jedino ako ga budu koristili kao LB, što nije nemoguće. Garcia je strašan atleta, ali je previše lagan. Kad se najviše potrudio da nabaci kilažu, na combine, jedva je prešao 300lbs. Njegova igračka težina je oko 285-290lbs. To je smešno za OT u NFL. OT u NFL se uglavnom kreću oko 310-330lbs, sa izuzetkom Terron Armsteada. Beliček je puno promašivao na draftu u poslednje vreme, ne bi me čudilo da mu se to opet desi sa barem jednim od ova dva pika.

Pikovi za koje mislim da su stvarno dobri su:

36. Cardinals - S Budda Baker - Baker je sjajan igrač i da je visok 183cm umesto 176cm, bio bi top 15 pik. Ono što je interesantno da sada kad imaju Reddicka i Bakera, Cardinalsi će imati najviše mogućnosti da se prilagodjavaju i da sakrivaju formacije u odbrani. Buchanon, Baker, Mathieu, Reddick. Od svih lajnbekera i sekunderija, samo će biti jasno šta tu igra Peterson. Svi ostali mogu da igraju sve.

43. Eagles - CB Sidney Jones - povredjen je, propustiće barem pola sezone, ali CB se draftuje za narednih 7-8 godina, a ne godinu dana. Po meni najbolji CB iz ove klase. Ako nabaci 3-4kg, biće sjajno pojačanje.

52. Browns - Deshaun Kizer - ovaj pik mi se više svidja zbog logike funkcionisanja Brownsa, nego zbog igrača. Kizer je talentovan, ali ima ozbiljne mehaničke mane, nekonstantan je. Ono što mi se svidja je da Brownsi nisu bacili 5 pikova da bi za pozicije 2 draftovali Trubiskog i nisu draftovali Watsona jer ne veruju da će biti dobar. Draftovali su Kizera za kojeg veruju da za godinu-dve mogu da ga razviju u dobrog QB. Ako i ne uspeju, a to će verovatno znati za godinu dana, mogu da potroše pikove na nekog od QB iz naredne klase ili na free agente. Kad draftuješ QB u prvoj rundi, veliki je pritisak da on mora da igra, ovako mogu da čekaju godinu dana i da razvijaju Kizera.
Nisam mislio da ću ovo ikada reći, ali Brownsi su draftovali 5 igrača u prvih 65 i mislim da su 4 pika pametno potrošili.

57. Texans - LB Zach Cunningham - Jedan od retkih problema u odbrani Texansa je što nemaju LB koji može kvalitetno da brani pas igru. Sad su ga draftovali. Pametan pik.

67. Saints - RB Alvin Kamara - ovo je možda pik koji nije potreban Saintsima, ali igrač je suviše dobar da bi ga propustili. Kamara bi mogao da postane pro bowl igrač kod Sean Paytona.

79. Jets - WR ArDarius Stewart - ovaj klinac mi je jedan od najdražih igrača na draftu. Da je igrao u timu koji ima pravog QB, i da su mu bacali nešto drugo osim screen pasova i pasova od 5 jardi, verovatno bi bio u prvoj rundi. Sjajan fizikalac, fajter, upotrebljiv na mnogo načina. Jetsi su imali 3 jako dobra pika u ove 3 runde.

89. Texans - RB D'Onta Foreman - Texansi su upravo draftovali Watsona, znaju da će mu trebati vremena da nauči akcije, da se prilagodi. Najbolji način da mu olakšaju je kvalitetna igra trčanjem. Foreman će biti sjajan tandem sa Lamar Millerom. Ako njih dvojica budu dobijali 20-25 lopti po meču, napad Texansa će izgledati bolje nego prošle godine.

97. Dolphins - CB Cordrea Tankersley - još jedan od, po meni, podcenjenih igrača na draftu. Jako dobar CB. Svi mu zameraju da nije previše čvrst i da ne učestvuje u odbrani od trčanja. Jeziva glupost svih NFL skauta. On nije Ray Lewis da očekuješ od njega da ima 10 obaranja po meču. On je samo kvalitetan CB za odbranu Dolphinsa koja ima dosta rupa.
User avatar
mmarko28
 
Posts: 1719
Joined: 18 Sep 2014, 08:29

Re: Američki fudbal - NFL draft

Postby John Schneider » 29 Apr 2017, 16:36

Jos 25min. Marko daj igrace koji mislis da su trebali da odu sinoc a I dalje su tu i koji bi bili stilovi.

Npr ovog garda Asijatu su mnogi videli cak i na kraju druge runde. Tu je I Bigel kog Dr ceni vise od mladjeg Watta. Neshvatljivo je zasto je Carlos Watkins ovako mnogo pao.
User avatar
John Schneider
 
Posts: 1545
Joined: 02 Mar 2016, 19:03

Re: Američki fudbal - NFL draft

Postby mmarko28 » 29 Apr 2017, 16:44

Russel Wilson wrote:Jos 25min. Marko daj igrace koji mislis da su trebali da odu sinoc a I dalje su tu i koji bi bili stilovi.

Npr ovog garda Asijatu su mnogi videli cak i na kraju druge runde. Tu je I Bigel kog Dr ceni vise od mladjeg Watta. Neshvatljivo je zasto je Carlos Watkins ovako mnogo pao.


Carl Lawson je prvi, bez obzira na poziciju. Po meni je trebalo da ode u drugoj rundi, ali ima ozbiljne probleme sa povredama. Lično bi ga svrstao u prva 3-4 DE/OLB na ovom draftu.

RB - Samaje Perine, Jeremy McNichols
WR - Malachi Dupre, Jehu Chesson
TE - Jake Butt
OL - Dorian Johnson
DL - Jaleel Johnson, Carlos Watkins
CB - Howard Wilson

Sad sam pogledao ko je preostao, i po meni su to najinteresantniji igrači na svojim pozicijama.
User avatar
mmarko28
 
Posts: 1719
Joined: 18 Sep 2014, 08:29

Re: Američki fudbal - NFL draft

Postby Felipao » 29 Apr 2017, 16:50

Kad pocinje cetvrta runda ? Jel ima prenos na nfl.com ?
User avatar
Felipao
 
Posts: 10977
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Američki fudbal - NFL draft

Postby Dr Arslanagic » 29 Apr 2017, 17:01

Marko, sumnjas u Beliceka :colera:

Ti mi dodjes kao glas razuma :smile:
Kad smo kod Bila



Odmah ga uzeti u fantaziju :biggrin:

felipao, ne znam.
ne jurim strimove zato sto kasne.
Twiter i http://www.nfl.com/draft/2017/tracker#d ... n-input:cb
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13490
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL draft

Postby mmarko28 » 29 Apr 2017, 17:11

Dr Arslanagic wrote:Marko, sumnjas u Beliceka :colera:

Ti mi dodjes kao glas razuma :smile:
Kad smo kod Bila



Odmah ga uzeti u fantaziju :biggrin:

felipao, ne znam.
ne jurim strimove zato sto kasne.
Twiter i http://www.nfl.com/draft/2017/tracker#d ... n-input:cb



Kad su u pitanju trejdovi za igrače koji već igraju u NFL ne sumnjam, ali kad su u pitanju pikovi, u poslednjih par godina sumnjam (Dominic Easley, Brian Stork, Jordan Richards, Geneo Grissom, Cyrus Jones).
User avatar
mmarko28
 
Posts: 1719
Joined: 18 Sep 2014, 08:29

Re: Američki fudbal - NFL draft

Postby mmarko28 » 29 Apr 2017, 17:14

Doktore, ode tvoj Biegel u Packerse.
User avatar
mmarko28
 
Posts: 1719
Joined: 18 Sep 2014, 08:29

Re: Američki fudbal - NFL draft

Postby Dr Arslanagic » 29 Apr 2017, 17:15

Bole ga patka, osvaja titule :biggrin:

Pekersi LB Vince Biegel
Vince Biegel, OLB Viskonsina.
Saigrac mladjanog Watta, i bolji od njega :biggrin:
193, 106kg.
Prosle godine projektovan za prvu rundu, ostao jos jednu godinu na koledzu koju su obelezile povrede. Medjutim ozbiljan prospekt, najbolji za OLB pass rush, znaci ROLB, medjutim mora da popravi coverage, ili ce igrati samo specijale.


marko brzi.
Odlican igrac.

Da ti zavrsim za lose draftovanje. Svasta tu mora da se poklopi, a pre svega prelazak na pro i ostajanje na zemlji kad te pare udare.
Ogromni talenti su propadali zbog toga. U danasnje vreme sve vise.
Last edited by Dr Arslanagic on 29 Apr 2017, 17:16, edited 1 time in total.
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13490
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL draft

Postby Felipao » 29 Apr 2017, 17:16

Nasao sam :) Elem, Easley nije opravdo pika al za Ramse kao FA je pojacanje do jaja :D
User avatar
Felipao
 
Posts: 10977
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

PreviousNext

Return to Američki fudbal

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest